Ismét rengeteg új mobiltelefont jelent meg, így most összeválogattuk a középkategóriából azokat a készülékeket, amelyekre érdemes odafigyelni.
Xiaomi Mi A2
A nagyobbik testvér a Xiaomi A2 egy igazi középkategóriás, de a memória és tárhelyének mennyisége kiemeli a középkategória sivárságából. A gyártó úgy döntött, hogy ha már egy új taggal bővíti az „A” szériát, az feleljen meg mindenki igényeinek. Így két változatot készítettek belőle, egy 4 és 6GB-al szerelt verziót, A belső tárhely mérete pedig 64/128GB, amit már nem tudunk tovább növelni microSD kártyával, de valószínűleg ez a mennyiség jó ideg elegendő lesz.
Processzorból a Qualcomm féle Snapdragon 660-ra esett a mérnökök választása, ami egy remek processzor, hiszen volt már hozzá szerencsénk az Elephone U Pro készülékében, ami az AnTuTu 7-es verziójában 139000 pont felett teljesített, így az erőre nem lehet panaszunk. Természetesen nem csak a pontszámok a fontosan. A Snapdragon 660 14nm-es gyártástechnológiával készült, így alacsony az energiafelhasználása. Ez a SoC, nyolc darab 64 bites Kryo 260 processzormaggal rendelkezik, ami maximálisan 2.2 GHz-en üzemelhet. A grafikus feladatokat az Adreno 512-re bízták. Ilyen processzor kapott helyet többek között az Oppo R15 Pro és a BlackBerry KEY2-ben is.
A Mi A2 egy 5,99 colos 2160 x 1080 pixel felbontású kijelzőt kapott, felette egy 20 megapixeles kamera kapott helyet. A teljesen fém ház hátulján az iPhone X szerű kameraszenzorok találhatóak, amik 12+20 megapixeles felbontásúak és a Xiaomi mesterséges intelligenciája segíti a lehető legjobb képek elkészítését. A hátlapon természetesen ujjlenyomat olvasó is található. A 2,4 és 5GHz-es WiFi szinte már alapnak számít, mellé jön még a Bluetooth 5.0 és a GPS+GLONASS+BDS páros. Természetesen, ahogyan már kitértünk rá, támogatja az idehaza is használt frekvenciákat is, így a B20-as 4G sem akadály a két nanoSIM kártyát kezelő készüléknek.
A telefon akkumulátora 3010mAh kapacitású, fedélzetén pedig a legújabb Android 8.1-es operációs rendszerrel. Természetesen mindegyik készülék áfa és vámmentesen rendelhető meg az EU Express szállítással.
A Xiaomi Mi A2 készülékeket itt találod:Xiaomi Mi A2 4/32GB – 209,99$Xiaomi Mi A2 4/64GB – 226,99$Xiaomi Mi A2 6/128GB 279,99$ |
__________________
Elephone A4 Pro
Az Elephone A4 Pro-val egy alacsony árú középkategóriás mobilt kapunk, amin a legfrissebb Android rendszer, a 8.1-es verziójú Oreo fut. Ami még most sem nagyon mondható el sok más gyártó készülékéről, bár a felhasználóknak jó hír, hogy egyre több gyártó ébredt fel csipkerózsika álmából és jöttek rá, hogy egy friss készülék mellé friss rendszer dukál.
A készülékben a MediaTek processzor dolgozik, név szerint az MT6763, amit legtöbben Helio P23-ként ismernek. A nyolc magos Cortex-A53 designt használó, és 2,3 GHz-en futó CPU, az ARM Mali-G71 GPU-ját használja. Még mindig furcsa, hogy a 140$ körüli árszegmensben is 4GB memóriát raknak a telefonokba, így az Elephone is ezzel a lehetőséggel élt. A belső tárhely mérete 64GB-ra nőtt, ha kevésnek bizonyul, akkor maximálisan 256GB-os microSD kártyát használhatunk képeink, videóink számára.
A telefon különlegessége mindenféleképpen a kijelzője. A már említett Iphone X-ből ismerős notch foglalja el a kijelző felső közepét, ahol a 8 megapixeles előlapi kamera, a hangszóró és a szenzorok találhatóak. Ezzel a megnövelt kijelzővel így 5.85 colra duzzadt a 1512 x 720 pixel felbontású HD+ kijelző.
A fém oldalak és az elöl és hátul található üveg használatával kellemes megjelenést biztosít a 15,04 x 7,28 x 0,8 centiméter méretű ház, ami 189 grammot nyom. A telefon hátlapjára egy LED villanóval megtámogatott 16 megapixeles kamera került. Jogosan tehetnénk fel a kérdést, hogy hova tűnt az ujjlenyomat olvasó? Ez a szenzor a készülék jobb oldalán kapott helyet a hangerőszabályzó és be/ki kapcsoló gomb alatt. A mérnökök kiegészítették arcfelismerő funkcióval is, így már két lehetőség adott az adataink biztonságos védelme érdekében.
A hátlap alatt egy 3000mAh kapacitású akkumulátor teljesít szolgálatot. Két nano SIM kártyát használhatunk, illetve az egyik helyére helyezhetjük be a microSD memóriakártyát. Szerencsére ránk is gondoltak, hiszen az A4 támogatja az itthon is használt B20-as 800MHz-es LTE-t így bárhol használhatjuk a 4G hálózatot is.
Az Elephone A4 Pro 169.99$-ba kerül, amit ha az EU Priority Line szállítással választjuk, akkor nem kell aggódnunk az áfa/vám teher miatt sem. Szállítással együtt 46.000 forintba kerül, ami azt hiszem tényleg nagyon olcsó egy ilyen extrákkal felvértezett készülékért.
Az Elephone A4 Pro mobiltelefont itt találod
|
__________________
Egy új versenyző, az Oukitel K8 személyében
Egyre több olyan mobilt látunk az Oukitel háza tájáról, amik igencsak borsot törhet a nevesebb márkák orra alá. A K8-as egy igen impozáns darabra sikerült, külseje meghazudtolja az árát.
A K8-ban egy 6 hüvelykes 1080 x 2160 pixeles felbontású 18:9-es képarányú kijelző kapott helyet. Sokak fellélegezhetnek, ugyanis a mobil még nem notch-os, viszont rendkívül keskeny kávával rendelkezik. A mobil az új Android 8.0 rendszerrel érkezik, amit az MTK6750T Octa core processzor hajt meg. Tárhelyből és memóriából sem spóroltak a mérnökök, ugyanis az előbbiből 64 GB, míg utóbbiból 4GB áll rendelkezésre, ez tényleg elegendő átlagos felhasználat mellett. A készülék hátlapján kapott helyet két kamera szenzor, egy ujjlenyomat olvasó, valamint egy LED villanó is.
Az optika 13+2 MP párossal dolgozik, a szelfi kamera viszont „csak” 5 megapixeles lett. Nem csak ujjlenyomat olvasó került bele, hanem a trendi FaceID feloldással is lehet használni, dupla védelem. A telefonoknál itthon problémásnak mondható B20-as hálózat miatt sem kell aggódni, ugyanis gond nélkül kezeli a chip. SIM kártyából kettőt is tud egyszerre kezelni a már jól megszokott kombi SIM tálcának hála, ebből adódóan lehetőségünk nyílik akár memória kártyával is bővíteni a tárhelyét, egészen 256GB-ig.
Az akkumulátort illetően 5000mAh-s kapacitással számolhatunk, ami bőven elegendő akár két napi használatra is. Na, de mit sem ér az ekkora méret, ha nincs gyorstöltő funkció. Szerencsére van, úgyhogy emiatt sem fog fájni a fejünk, méghozzá 5V 2A-el lesz lehetőségünk teleszórni százalékokkal a telepet. A mobil háza fém és a külső dimenziója 16 x 7,8 x 1,05 centiméter, tömege pedig nem meglepő a fém miatt 233,5 gramm. Ha most adjátok le rá a rendelést, ajándék szilikon tokkal érkezik a mobil, ezen kívül még tartozék a gyorstöltő valamint az USB kábel.
Amennyiben megtetszett a K8-as az alábbi linken tudsz belőle előrendelni mindössze 157,99$-ért és külön örömhír, hogy még a vámmentes Duty Free Shipping szállítási mód is rendelkezésre áll.
Az Oukitel K8 telefont itt találod
|
__________________
Vernee M6
Nem volt nagy ováció és csinnadratta a Vernee M6 körül, pedig megérdemelte volna. Nem egy hiper-szuper felsőkategóriás telefon, de mivel a kis testvér egész jóra sikeredett, ezért véleményem szerint megérdemelte volna. Igen, mert többen vannak azok, akik egy jól használható telefont szeretnének, mindenféle sallang nélkül. Csak működjön jól, ahogy azt mindenki elvárná, hiszen nincs mindenkinek szüksége egy százezer forintos csúcsmobilra, de nem is kell annyit kiadnunk érte, hiszen átszámolva 40.000 forintba kerül.
A tavaly megjelent M5-re akkor azt mondtuk, nagyon reméljük, hogy megtartja ezt a jó szokását a gyártó, hiszen se a Vernee Thor E, sem a nagyobbak, mint a Vernee MIX 2 nem hozta ki azt az érzést belőlem, hogy ez egy tökéletesen használható mobil lenne. Ezzel szemben az M5 olyan készülék volt, ami mind külsőre, mind szoftveresen is hozta az elvárt szintet, hiába az alsó kategóriába pozícionálták, de voltak középkategóriás vonásai is. Így, én személy szerint felhasználói szempontból inkább választottam volna őt, mint például a Vernee MIX 2-t. Még akkor mondtuk, hogy reméljük, megtartja ezt a szériát a gyártó és idővel megjelenik egy új termékkel ezen a vonalon.
Úgy látszik erre nem kellett sokat várni, hiszen már kapható az utód, a Vernee M6, a gyártótól ismert, baráti árcédulával. A telefon igencsak vékonyra sikeredett, ahogyan az előd is, megtartották a mindössze 6.9 mm vékony házat. A gyártó az új trendnek megfelelően változtatott a készülék külsején és már egy kicsit OnePlus 5T, de inkább Xiaomi Redmi 5-höz hasonló külsőt kapott az 5.7 colos, 18:9-es képaránynak köszönhetően, így már sokkal nagyobb a kijelző/előlap arány. A panel felbontása a korábbi HD-ről 1440 x 720 pixelre nőtt.
Ahogyan anno a Thor és Thor E esetében, a gyártó itt is meghagyta a jól bevált MediaTek MTK6750 típusú processzort és a Mali-T860 MP2 IGP-t, ami az M5-ben is helyet kapott. Ez egy nyolc magos, 64 bites, maximálisan 1.5GHz-en üzemelő CPU, ami az M5 az AnTuTu-ban 40490 pontot kapott, így mivel szinte minden hardverelem megegyezik az előddel, várhatóan az M6 is ekörül fog teljesíteni, hacsak nem feküdtek rá még jobban a szoftveres optimalizálásra. Memóriából 4 GB-ot, míg belső tárhelyből 64 GB-ot kapunk és maximálisan 128 GB méretű microSD kártyát is használhatunk tárhelyünk bővítésére.
Az előlapi kamera 8 megapixeles a hátlapra pedig egy 13 megapixeles optika került LED villanóval. A hátlapi kamera alatt kapott helyet az ujjlenyomat olvasó is. A készülék két SIM kártyát támogat és ismeri a magyarországi B20-as 800MHz-es LTE-t is. Beépített akkumulátora 3300mAh kapacitású és meghagyták a MicroUSB portot is, így 3.5mm-es fülhallgató csatlakozó is megtalálható a készüléken. A telefonon Android 7.0 fut a gyártó V.O.S. felületével.
Igazi kihívója lett a Xiaomi Redmi 5 szériájának, a készülék 143,99$-ba kerül, amit kék és fekete színben választhatunk és ha a Duty Free Shipping szállítással rendeljük meg, nem kell vámot, áfát fizetnünk.
A Vernee M6 telefont itt nézheted meg
____________________
Ha szeretnél egy notch-os telefon, akkor ezek a mobilok rád várnak!
Az A2 Lite több is, meg nem is, mint az A2. Lite révén nem rendelkezik olyan hardveres erőforrásokkal, mint a nagytestvér, cserébe kapott már újdonságokat és természetesen olcsóbban megvásárolható.
A Xiaomi A2 Lite egy magasabb pixelszámú kijelzőt kapott, mint az A2. Egy 2280 x 1080 pixel felbontású, 5.84 colos, notch-os panellel rendelkezik a Lite. Így a kamera és szenzorok mellé nyúlik a kijelző, így még nagyobb területet fedve le az előlapból. Így, aki egy olcsó, de megbízható gyártótól származó notch-al ellátott készüléket szeretne, az nyugodt szívvel választhatja az A2 Lite-ot, hiszen a kategóriájában a Xiaomi megint egy remek készüléket alkotott.
Szintén Qualcomm processzort kapott, név szerint a nyolc magos Snapdragon 625-öt. Érdekes, hogy pont ez a CPU dolgozik a Xiaomi Mi A1-ben is, így a gyártó most már a Lite szériába avanzsálta a tavalyi évben indított készülékében található nyolc magos processzort. A 625 is 14nm-es csíkszélességgel készül, maximálisan 2,0GHz-re képes.
Itt is két változatot kapunk, hogy mindenki igényét megpróbálja kielégíteni, apunk egy 3/32GB-os és egy 4/64GB-os verziót is. Itt viszont lehetőséget ad a gyártó, hogy a dual nanoSIM egyikét microSD kártyával lássuk el, így maximálisan 256GB-tal növelhető a belső tárhely mérete. 2,4 és 5GHz-es WiFi, Bluetooth 4.2, GPS és a B20-as frekvenciát is ismeri a készülék.
A méretes kijelző felett egy 5 megapixeles kamerát kapott a telefon és lehetőségünk van arcalapú feloldásra is. A hátlapi kör alakú ujjlenyomat olvasó mellé pedig egy 12+5 megapixeles optikát helyezett el. Természetesen itt is a legújabb Android jár a telefonhoz, az Android 8.1. A készülékbe egy 4000mAh kapacitású akkumulátor került, így ezzel végre visszakerült a Xiaomi a 4-és számmal kezdődő akku kapacitáshoz, aminek nagyon sokan fognak örülni.
A Xiaomi Mi A2 Lite kifejezetten olcsó lett és a legolcsóbb verzió is megkapta a notch-ot. Természetesen mindegyik készülék áfa és vámmentesen rendelhető meg az EU Express szállítással.
A Xiaomi Mi A2 Lite készülékeket itt találod:A FAST jelölésű európai raktár Xiaomi Mi A2 Lite 3/32GB – 169,99$Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB – 189,99$ |
__________________
A Cubot is előállt a P20 készülékével
Úgy látszik már nem csak az Apple termékeit éri az a megtiszteltetés, hogy mások is ihletet merítsenek belőle, ugyanis a CUBOT P20 megszólalásig hasonlít a világ egyik vezető információs és kommunikációs technológiai vállalatának termékére, a Huawei P20-ra.
Egy valami dicséretes, legalábbis azoknak, akik kedvelik a nagyméretű mobilokat, hiszen egy 6.18 colos 2246 x 1080 pixel felbontású IPS panel kapott benne helyet, ami aztán tényleg nem egy kisméretű kijelző. És tette mindezt úgy, hogy az új trendekhez mérten, szintén notch-os panelt szerelt be a P20-ba. Ennek köszönhetően hiába lett óriási a kijelző, a 19:9-es képaránynak és a vékony káváknak köszönhetően mégsem lett óriás a telefon. Mérete így 15.60 x 7.52 x 0.85 centiméter, így egy hajszállal kisebb, mint a saját OnePlus 5T telefonom, viszont méretei ellenére nagyon könny lett, így nem fogja húzni a zsebünket, csak 167 grammot nyom a mérlegen.
A CUBOT-nak hiába volt könnyű dolga az ismert formát, de még a színvilágot is lemásolnia, azért a műanyag ház alatt egészen más komponensekkel találkozhatunk. A készülékben egy MediaTek gyártmányú MTK6750T processzor kapott helyet, ami nem a Huawei féle nyers erőt testesíti meg, ezt a készüléket a belépőszintre pozícionálták. Az MTK6750T egy nyolc magos, maximálisan 1.5GHz-re képes, 64 bites Cortex-A53 magokból épül fel, amit 28nm-en gyártanak. A GPU szerepét az ARM Mali-T860 MP2 tölti be.
Szerencsére már egy ideje nem kell tartanunk a kevés memória és tárhely párostól az alsókategóriában sem, hiszen a P20 4GB memóriát és mellé 64GB belső tárhelyet kapott, amit akár még egy 128GB-os microSD kártyával is megtoldhatunk.
Bár a CUBOT nem maxolta ki a processzoros részt, de megpróbálta ellensúlyozni, és ahogy az egyik helyen spórolt, máshol megpróbált sokkal hangzatosabb számokkal előrukkolni. Így kaphatott a már előbb említett 4GB memória és 64GB-os párosítást, de az előlapra egy 13 megapixeles kamerát is szerelt, a hátlapon pedig a 20 megapixeles fő szenzort egy 2 megapixeles optika egészíti ki.
A telefon két SIM kártyát képes fogadni és támogatja az itthon is használt B20-as 4G hálózatot is. Emellett Bluetooth 4.0, WiFi, GPS is helyet kapott benne. Akkumulátora 4000mAh kapacitású és a telefon fedélzetén az Android 8.0 rendszer fut. Tehát nem csak egy óriási, notch-os telefont kapunk a pénzünkért, ami támogatja a hazai B20-at is, hanem még egy friss rendszerrel is ellátták a 169,99$-os telefont, ami így körülbelül 46.000 forintba kerül. Ha a kosárba rakpd a terméket az EU Express vagy az EU Priority Line szállítást választva áfa és vámmentesen rendelhető meg.
A CUBOT P20 telefont itt találod
|
__________________
UMIDIGI One
A One 139.99$-os áron nyit, ami forintosítva körülbelül 37.000 forintnak felel meg. Cserébe egy középkategóriás Helio P23-as processzort, 4GB memóriát, 32GB tárhelyet 5.86 colos notch-os kijelzőt, B20 támogatást és természetesen a legújabb Android 8.1-es rendszert kapjuk. Egy ilyen összeállítás mellett pedig igazán nem tűnik soknak ez a 140$-os árcédula.
Az 5.86 colos 1520 x 720 pixeles kijelző itt is a szenzorszigetet öleli körbe a telefon felső részén, úgy ahogyan az almás gyártó és a HUAWEI készülékénél is. A One mérete 14.84 x 7.14 x 0.83 centiméter, súlya 190 gramm.
Nem kell lejjebb adnunk a teljesítményből, ha az olcsóbb One mellett döntünk, hiszen mindkét telefonban ugyanaz a MediaTek MTK6763 processzor kapott helyet (Helio P23), ami 4x Cortex-A53 2.0GHz és 4x Cortex-A53 1.5GHz-es magot tartalmaz. Hogy könnyebb legyen beazonosítani ezt a processzort, ez kapott helyet többek között az Elephone U, Vernee X és Oukitel K10 készülékekben is. A grafikus meghajtásért a Mali G71 MP2 felel. A memória mennyisége 4GB-ot, míg belső tárhelyből 32GB-ot kapunk. Ha ez kevésnek bizonyulna, akkor természetesen lehetőség van microSD kártya használatára egészen 128GB-ig.
A telefon festése is különlegesre sikeredett, nem egy egyhangú fekete házzal lesz dolgunk, hanem itt is megpróbálták a HUAWEI-nél megismert színvilágot megalkotni. Akik inkább a visszafogottabb megjelenést kedvelik, azok választhatják a karbon mintázatú változatot is.
Kamerából három darabot kapunk, így az előlapra egy 16 megapixeles kamera került, a hátlapon pedig egy 12+5 megapixeles f/2.0 rekeszértékű páros található LED villanóval. A telefonon a legújabb Android verzió, a 8.1-es Oreo fut és szerencsére egy teljesen stock droid rendszert fogunk kapni, magyar nyelvvel, minden felesleges alkalmazás nélkül.
A One akkumulátora 3550mAh kapacitású, amit az USB Type-C portján keresztül tölthetünk fel. Jó hír, hogy a telefon természetesen támogatja a 800MHz-es LTE-t és két SIM kártyát is kezel. Az ujjlenyomat olvasó, ami a Sony telefonokból lehet ismerős, a telefon jobb oldalára került. Emellett arcazonosítással is felvértezték. A telefon másik különlegessége, hogy sztereó hangszórópárossal látták el.
A 139,99$-os árával egy mindenki számára elérhető, árához képest korrekt hardverrel és friss rendszerrel szerelt eszközt dobott piacra az UMIDIGI, ami nagy sikerre számíthat.
Az UMIDIGI One telefont itt találod
|
__________________
UMIDIGI One Pro
A One Pro egy az egyben megegyezik a sima One készülékkel. Itt is MediaTek MTK6763 processzort kapunk 4GB memóriával, de itt már 64GB belső tárhellyel gazdálkodhatunk, amit szintén 128GB-ig toldhatunk meg memóriakártyával.
A kijelző szintén 5.86 colos 1520 x 720 pixel felbontású, megmaradt a notch-os megjelenés és a 16 megapixeles előlapi kamera és a 12+5 megapixeles hátlapi páros is.
A különbségek, hogy a Pro verzió már támogatja a 15W teljesítményű vezeték nélküli töltést és felszerelték NFC-vel is, így érintésalapú fizetés is lehetséges a készülékkel. Beépített akkumulátora kisebb lett, így itt egy 3250mAh kapacitású telep kapott helyet a vékony készülékben, de ezen kívül minden más funkciót megkapott a telefon, ami a One verzióban is szerepel.
Mi a sima One mellett tennénk le a voksunkat, hiszen nem csak olcsóbb, de egy kicsivel nagyobb akkumulátort is kapott. A Pro verzió azoknak ajánlott, akik kihasználják a vezeték nélküli töltés és NFC adta lehetőségeket. Az UMIDIGI One 139,99$-ba, a One Pro pedig 169,99$-ba kerül, de egy átlag felhasználó a Pro-hoz azonos hardveres elemek mellett olcsóbb árral számolhat a One esetében.
Természetesen mindkét modellnél választható az EU Express és EU Priority Line szállítás, amivel áfa és vámmentesen rendelhető meg mindkét készülék.
Az UMIDIGI One Pro telefont itt találod
|
+1
Bár nem középkategóriás, de lehengerlő ára miatt figyelemreméltó a Vernee T3 Pro
A Vernee feladta a leckét a többi mobiltelefon gyártónak, hiszen egy 89$-os eszközzel állt elő. Először azt gondolhatnánk, hogy egy hasonló készülékkel lesz dolgunk, mint amiket a szolgáltatói ajánlatok legalján találunk, 1GB memóriával és ősrégi Android rendszerrel, de ez nincs így. A T3 Pro 3GB memóriát és Android 8.1-es rendszert futtat.
Szerencsére ebben a nyári uborkaszezonban is meglepetést tudott okozni a Vernee, aki a strapamobiljával igen jó ár-érték arányú készüléket dobott a piacra és ezzel együtt a mi tesztasztalunkra is egy kiváló készülék kerülhetett. A T3 Pro ezzel szemben egy alsó-középkategóriás telefon lett, amibe egy 4080mAh kapacitású akkumulátor is belefért.
Megszokhattuk már ezt a méretet, szinte átlagosnak mondható a telefon 5.5 colos IPS kijelzője, ami 720 x 1440 pixel felbontással és 18:9-es képaránnyal rendelkezik. A készülékház az alacsony ár miatt műanyagból készült, így a telefon könnyű maradt, 155 grammot nyom. A kijelző felett egy 5 megapixeles előlapi kamera kapott helyet. A megnyújtott 18:9-es képarány miatt lekerültek a telefon aljáról a navigációs gombok, így azok itt is szoftveresen jelennek meg.
A Vernee a MediaTek MT6739WA processzora mellett tette le a voksát. A tavalyi fejlesztésű CPU-t a MediaTek direkt az alacsony árú 18:9-es kijelzővel szerelt telefonokhoz készítette el. A 28nm-es gyártástechnológiával készített processzor négy magot tartalmaz, amik maximálisan 1.3GHz-re képesek, mellé társul a Cortex-A53 PowerVR GE8100 GPU.
A telefon 3GB memóriát kapott, míg belső tárhelye 16GB-os lett, amit egy 32 gigabájt méretű microSD kártyával bővíthetünk ki. Természetesen itt is két SIM kártyát használhatunk, és amiért külön jó választás a készülék az alacsony ára mellett, hogy támogatja a hazai B20-as 4G hálózatot is.
A hátlapon ujjlenyomat olvasó, 13+2 megapixeles hátlapi kamera található LED villanóval. A ház alatt egy, az alsókategóriához képest nagy, 4080mAh kapacitású akkumulátor kapott helyet, amit microUSB porton láthatunk el energiával. Természetesen megmaradt a fülhallgató csatlakozó, és ami külön nagy pozitívum egy ilyen alacsony árú készüléknél, hogy az új Android 8.1-es rendszer fut rajta.
25.000 forintért talán sehol nem találni ilyen felszereltségű telefont, így amíg az akció tart, addig különösen jó vétel egy olcsó fő vagy másodtelefonnak, esetleg a nagyszülőknek vagy az iskolába készülő gyerekeknek. Ha áfa és vámmentesen szeretnéd megrendelni a telefont, akkor válaszd az Duty Free Shipping szállítást, ami 15$-ba kerül, de így nem érhet semmilyen meglepetés.
A 25.000 forintos Vernee T3 Pro telefont itt találod |
Ezek voltak legjobb középkategóriás telefonok. Elég széles a paletta ár és tudás szempontjából, így könnyen megtalálhatja mindeki a számára megfelelőt, akár a 139,99$-tól a drágább készülékekig.
Ha tetszett a cikk, nyomj egy Like-ot!
Megoszthatod az ismerőseiddel is, hogy ők is tudjanak a hírről